o Nás

Obchodné zastúpenie špičkových výrobcov a značiek

Naša spoločnosť zastupuje a predáva mnoho produktov od popredných svetových výrobcov. Všetky produkty ale vyberáme podľa našich spoločných kritérií, ktoré sú: vysoká kvalita materiálov a spracovania výrobkov, funkčný a príťažlivý dizajn, dobré meno a reputácia výrobcu a jeho produktov, dostupná cena, vysoká úžitková a pridaná hodnota pre konečného užívateľa.

On-line predaj

Tak ako naši partneri, zákazníci a samozrejme konkurencia, ideme s dobou a preto si naše produkty môžete jednoducho a rýchlo kúpiť aj cez Internet. V súčasnosti prevádzkujeme viac ako 5 elektronických obchodov a ich počet, ako aj naša ponuka, stále rastie.

0 +
Predáných produktov
0 +
Spokojných zákaznikov
0 +
Produktov

Showroom Bratislava

Mnohé naše produkty si vyžadujú špecifický – osobný prístup, spôsob prezentácie a predaja. Práve preto sme otvorili v roku 2016 nový, ešte priestrannejší showroom, kde nás môžete prísť navštíviť osobne. Tu Vám tovar radi predvedieme a náš obchodník rád zodpovie všetky prípadné otázky. Samozrejmosťou je aj možnosť okamžitého nákupu zo skladových zásob a osobný odber.

Výstavy a veľtrhy

So svojimi stálymi, ale aj novými zákazníkmi sa najradšej stretávame osobne. Nájsť nás preto môžete každoročne na tých najväčších a najzaujímavejších výstavách a veľtrhoch organizovaných v SR, ale aj v zahraničí. V našej expozícii vždy nájdete tie najzaujímavejšie produkty, novinky a bestsellery z našej aktuálnej ponuky. Pri každej takejto príležitosti taktiež pripravujeme pre našich klientov špeciálnu ponuku a akcie, takže navštíviť náš stánok sa určite oplatí. Tu všade sme sa mohli stretnúť .

Viac informácii?

Ak ste nenašli všetky informácie a odpovede, ktoré ste hľadali, neváhajte nás prosím kontaktovať. Radi Vám odpovieme, poradíme, prípadne pripravíme individuálnu ponuku a riešenie.